In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 
HAKKIMIZDA

       1986 yılında faaliyete başlayan TEVHİD KİTABEVİ önceleri sadece dini kitaplardan ibaret olan ürün portföyüne daha sonra kırtasiye ve test kitaplarını ilave eder.1986 yılından bu yana gerek kitap kırtasiye gerek kırtasiye gerekse oyuncak sektörünü yakından takip ederek sektörün en iyi takipçisi olmuştur.


       2000 yılından bugüne 260 m²'lik parekende mağazasında hizmet vermeye devam eden TEVHİD KİTABEVİ 700m²'lik, toptan mağazalarında hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.


        25 yıldan bu yana yaptığı atılım ve yatırımlarıyla sektörün gözdesi olmayı başaran TEVHİD KİTABEVİ daha çok noktaya daha iyi hizmet verebilek  adına Balıkesir, Çanakkale illeri ve bu illerin ilçelerine satış,tanıtım ve pazarlama hizmeti vermenin yanısıra İstanbul,Bursa,İzmir,Eskişehir,Balıkesir,Kocaeli,Kütahya,Aydın,Manisa gibi Türkiye'nin birçok birçok ilindeki kamu ve özel kurumlara kurumsal satış hizmeti vermektedir.


         Hizmetlerimizi ve ürün çeşitliliğimizi her zaman daha da artımak adına sürekli yeni ortaklıklar kurmaya hizmet alanlarıızı genişletmeye devam edeceğiz.